Logo Przedszkola nr 2 w Świerklanach

Konkurs opowiadania baśni- jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków

Ocena 0/5

We wtorek 21 maja, przedstawiciele naszego przedszkola: Waleria, Iga oraz Nikodem wybrali się na konkurs opowiadania baśni do sąsiedniego przedszkola w Jankowicach.

Zadaniem uczestników było ukazanie wartości bycia dobrym, o zwycięstwie dobra nad złem. 

Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się znakomicie. Z dumą odebrali nagrody i dyplomy. 

Serdecznie gratulujemy odwagi i umiejętności zapamiętywania dłuższych tekstów literackich i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności