Konkurs opowiadania baśni- jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków
We wtorek 21 maja, przedstawiciele naszego przedszkola: Waleria, Iga oraz Nikodem wybrali się na konkurs opowiadania baśni do sąsiedniego przedszkola w Jankowicach.
Zadaniem uczestników było ukazanie wartości bycia dobrym, o zwycięstwie dobra nad złem.
Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się znakomicie. Z dumą odebrali nagrody i dyplomy.
Serdecznie gratulujemy odwagi i umiejętności zapamiętywania dłuższych tekstów literackich i życzymy dalszych sukcesów!



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!