Logo Przedszkola nr 2 w Świerklanach

Dzień otwarty

Ocena 0/5

Dzisiaj w naszym przedszkolu był dzień otwarty dla nowych przedszkolaków. Dzieci zobaczyły występ naszych przedszkolaków, mogły pobawić się i potańczyć z paniami z naszego przedszkola, zobaczyć sale i zabawki. Napewno było dużo wrażeń . Do zobaczenia we wrześniu .

Dzień otwarty

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności