28 maja odwiedzili nas Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Świerklanach. Przedszkolaki obejrzały wóz strażacki i sprzęt. Było też lanie wody, które dało dzieciom mnóstwo radości. Dziękujemy