Fala radości
Nutki i Żyrafki pięknie popłynęły na Fali Radości. Jak zwykle przejęci, lekko zestresowani, ale przede wszystkim szczęśliwi... Bo oni to wprost uwielbiają. A dokładnie to, że swoimi występami mogą sprawiać przyjemność innym i widzieć radość na ich twarzach. Dziękujemy za obecność w trakcie naszego występu. To wiele dla dzieciaków znaczyło.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!